قیمت اجرای قیرگونی سرویس بهداشتی

قیمت اجرای قیرگونی سرویس بهداشتی

قیمت اجرای قیرگونی در تهران
قیمت اجرای قیرگونی در تهران

 

قیمت اجرای قیرگونی سرویس بهداشتی

شرکت تهران عایق با بش از سی سال سابقه کاری موفق در زمینه های عایق کاری اعم از قیرگو.نی ایزوگام و آسفالت و با داشتن رزومه ها و نمونه کارهای موفق عایقکاری آماده عقد قرار داد در این زمینه ها را دارا میباشد. 

 

اجرای قیرگونی به صورت :

قیرگونی یک لایه

قیرگونی دو لایه

قیرگونی سه لایه

 

قیر 

قیر ماده‌ای است سیاه رنگ و خمیری شکل که در عایق‌کاری رطوبت و ساخت آسفالت کاربرد دارد . قیر انواع گوناگونی دارد که هر یک از انواع آن، دارای کاربرد خاصی است. قیر از مشتقات نفت است و اغلب در پالایشگاه نفت تولید می‌شود .

قیر معمولاً در دو حوزه راه‌سازی و عایق‌کاری به کار می‌رود . حدوداً ۹۰ درصد از قیر تولیدی، در حوزه راهسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مصارف عایق‌کاری، تنها ۱۰ درصد از مصرف قیر را به خود اختصاص می‌دهد .
عایق کاری: از قیر معمولاً برای عایق بندی بام‌ها و کف حمام‌ها استفاده می‌شود. معمولاً به منظور تثبیت قیر، آن را همراه با گونی مورد استفاده قرار می‌دهند که به آن قیرگونی گفته می‌شود . الیاف گونی نقش مسلح‌کننده قیر را دارند و قیر را در محل خود تثبیت می‌کنند. هم چنین محصولاتی مانند مقوای قیری یا نمد قیری که با نام‌های تجاری نظیر ایزوگام و… ارائه می‌شوند نیز کاربردی مشابه قیرگونی دارند. به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت زمین به کف ساختمان، از بلوکاژ یا ماکادم استفاده می‌شود .

ماده‌ای هیدروکربنی است به رنگ سیاه تا قهوه‌ای تیره که در سولفید کربن و تتراکلرید کربن کاملاً حل می‌شود .  قیر در دمای محیط، جامد است. اما با افزایش دما، به حالت خمیری درمی‌آید و پس از آن مایع می‌شود. کاربردهای اصلی قیر به علت وجود دو خاصیت مهم این ماده است :

نفوذناپذیری در برابر آب

چسبندگی

 

به علت نوسانات بازار و متغیر بودن قیمت ها برای اطلاع از قیمت ها میتوانید با مدیران فروش شرکت تهران عایق تماس حاصل فرمائید.

 

مسئول اجرایی:09125625840رستمی

 

آدرس دفتر :شهریار، شهرک وایین ،میدان امام خمینی ایزوگام رستمی 

قیمت اجرای قیرگونی سرویس بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *